přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

ZŠ a MŠ Telnice hledá kuchaře/kuchařku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchaře nebo kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Informace u vedoucí školní jídelny paní Miroslavy Pokorné tel.: 544 255 082, nebo v ředitelně základní školy tel.: 544 224 360, 602 500 749.     ZŠ a MŠ Telnice hledá učitelku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).      Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2019

Letošní Štěpánský turnaj ve stolním tenise neregistrovaných hráčů, který již tradičně pořádá TJ Sokol Telnice, se opět těšil dobré účasti jak hráčů, tak i přítomných fanoušků. Akce byla zahájena v 8,30 hodin a zúčastnilo se jí 21 borců z Telnice a blízkého okolí.

Zahájení turnaje patřilo již tradičně řediteli turnaje Tondovi Mikuláškovi. Seznámil přítomné borce s pravidly turnaje a rozdělením do tří základních skupin. Ve skupinách borci sehráli utkání systémem každý s každým. Do play-off se nominovali, ze skupiny A a B tři a ze skupiny C dva nejlepší hráči. Play-off se sehrálo vyřazovacím systémem.

Post prvního místa obsadil Jaroslav Sklenář, na dalších postech po tuhých a velmi vyrovnaných bojích se v pořadí druhý a třetí umístili Petr Lukáš a Antonín Mikulášek.

Nejlépe umístění obdrželi cennou trofej v podobě poháru s ochranným nápojem. Ostatní účastníci neodešli také s prázdnou a byli odměněni nejen dobrým pocitem ze hry ale i nějakou tou drobností.

Ještě jednou gratulujeme vítězům a ostatním borcům děkujeme za účast. Poděkování patří také divákům, kteří přišli podpořit tuto již tradiční telnickou akci. Ceny do soutěže věnovali TJ Sokol Telnice, firma ELITA semenářská, a.s. Brno, Agrofinal spol. s r.o., obec Telnice, která také turnaj podpořila formou finančního příspěvku a restaurace U Seňora, které také děkujeme za zajištění občerstvení. Děkujeme.

S přáním všeho dobrého v nadcházejícím roce 2020 se za pořadatelský tým těšíme na další ročník „Štěpánského turnaje“.

Pavel Oborný, TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 160

Doporučujeme