přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka práce - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá   brigádníky na úklid ve škole.  Jednalo by se o dohodu o provedení práce v době od 1.7. – 31.8.2020, nabízíme 100,-Kč na hodinu. Nabídku prosíme poslat na e-mail  :   nezval@ssee-sokolnice.cz.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 30. listopadu 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 30. listopadu 2019

Každoročně na podzim pořádá TJ Sokol Telnice brigádu na úklid venkovního areálu sokolovny. Převážně se jedná o činnosti jako hrabání listí a jeho naložení do kontejneru případně odstranění popadaných větví. V letošním roce jsme to stihli ještě v měsíci listopadu, konkrétně v sobotu třicátého. Tento poslední listopadový den nás pracující ve venkovním prostoru potěšil, protože bylo slunečné počasí. S plným odhodlání jsme se pustili do práce.

Brigáda byla zahájena v 8,00 hodin. Postupně jsme se rozdělili do pracovních skupin s individuálními úkoly, jedna skupina se za pomocí motorových fukarů pustila do dobývání napadaného listí kolem přetlakové haly, druhá skupina hrabala listí ze zbývající části areálu sokolovny, třetí tým, který byl složen z nejzdatnějších pracantů, přepravoval nahrabané listí do připraveného kontejneru.

V poledne jsme byli s pracemi hotovi. Po dobu brigády měli brigádnici možnost občerstvení jak teplým nápojem, tak i něco k zakousnutí.

Děkujeme všem zúčastněným a obci Telnice za zapůjčení motorových fukarů.

Pavel Oborný, TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 249

Doporučujeme