přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

ZŠ a MŠ Telnice hledá kuchaře/kuchařku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchaře nebo kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Informace u vedoucí školní jídelny paní Miroslavy Pokorné tel.: 544 255 082, nebo v ředitelně základní školy tel.: 544 224 360, 602 500 749.     ZŠ a MŠ Telnice hledá učitelku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).      Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 30. listopadu 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 30. listopadu 2019

Každoročně na podzim pořádá TJ Sokol Telnice brigádu na úklid venkovního areálu sokolovny. Převážně se jedná o činnosti jako hrabání listí a jeho naložení do kontejneru případně odstranění popadaných větví. V letošním roce jsme to stihli ještě v měsíci listopadu, konkrétně v sobotu třicátého. Tento poslední listopadový den nás pracující ve venkovním prostoru potěšil, protože bylo slunečné počasí. S plným odhodlání jsme se pustili do práce.

Brigáda byla zahájena v 8,00 hodin. Postupně jsme se rozdělili do pracovních skupin s individuálními úkoly, jedna skupina se za pomocí motorových fukarů pustila do dobývání napadaného listí kolem přetlakové haly, druhá skupina hrabala listí ze zbývající části areálu sokolovny, třetí tým, který byl složen z nejzdatnějších pracantů, přepravoval nahrabané listí do připraveného kontejneru.

V poledne jsme byli s pracemi hotovi. Po dobu brigády měli brigádnici možnost občerstvení jak teplým nápojem, tak i něco k zakousnutí.

Děkujeme všem zúčastněným a obci Telnice za zapůjčení motorových fukarů.

Pavel Oborný, TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 136

Doporučujeme