přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Omluva za nedodané respirátory - Tímto se omlouváme místním seniorům, kteří dnes měli obdržet do schránek respirátory. Dodavatel však nedodal dostatečné množství kusů. Nový termín roznášky bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 3. března  v 9:00  hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Moravská vlajka se v Telnici bude vyvěšovat >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Moravská vlajka se v Telnici bude vyvěšovat

Zastupitelstvo obce Telnice na svém 9. zasedání schválilo vyvěšování moravské zemské vlajky. Stane se tak každý rok ve třech termínech: na svátek Cyrila a Metoděje (5. července), na hody (letos v neděli 26. června) a také jako připomínka jmenování markraběte Jošta Moravského římským králem (1. října).

Jistý nejmenovaný a hrdý občan Telnice dokonce své rodné obci hned po zasedání zastupitelstva předal 3 moravské zemské vlajky. Proto tuto novinku naši občané budou moci pozorovat na budově obecního úřadu, základní i mateřské školy již v letošním roce, poprvé tedy na telnické hody.

Obec Telnice děkuje za tento krásný věcný dar.

 

Počet zobrazení: 1436

Doporučujeme