přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30% opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice oznamuje, že bude v úterý 25. února uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Domov pro seniory Sokolnice - Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Všeobecná sestra. Nástup dle dohody. Bližší informace na telefonním čísle 544 423 151  p. Kopečková nebo p. Mrkvicová nebo osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výzva k předložení nabídek: profesionální sekačka - Husqvarna Rider 21 Pro Flex AWD - do 28. února 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výzva k předložení nabídek: profesionální sekačka - Husqvarna Rider 21 Pro Flex AWD - do 28. února 2020

Zastupitelstvo obce vyzývá zájemce o koupi sekačky Husqvarna Rider 21 Pro Flex AWD k předložení nabídek v uzavřených obálkách s označením: „SEKAČKAdo 28. února 2020 do 12:00 hod. na adresu: OÚ Telnice, Růžová 243, 664 59 Telnice a stanovuje minimální cenu prodeje na 10 000 korun vč. DPH. Sekačka bude prodána tomu zájemci, který nabídne nejvyšší cenu. Obec Telnice si vyhrazuje právo zrušit bez udání důvodu toto nabídkové řízení.

Povinné náležitosti nabídek:

  • cena v Kč, za kterou nabízí zájemce sekačku odkoupit,
  • jméno a příjmení zájemce s uvedením data narození a trvalého bydliště, příp. podnikajících osob uvedení IČ a sídla firmy,
  • kontaktní údaje: jméno a příjmení osoby, telefonní číslo a kontaktní adresu, pokud se liší od adresy trvalého bydliště/sídla firmy.

Technické informace o sekačce je možné si získat ze znaleckého posudku ing. Antonína Buriánka č. 545-51-2019, který je nedílnou součástí této výzvy.

Znalecký posudek ing. Antonína Buriánka č. 551-57-2019 naleznete zde.

 

František Kroutil, starosta obce

(obrázek níže je pouze ilustrativní)

 

Počet zobrazení: 235

Doporučujeme