přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Úřední hodiny na OÚ v Telnici - Obecní úřad v Telnici bude od 23. 12. 2019–1. 1. 2020 z důvodu státních svátků a z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Posledním úředním dnem v tomto roce bude čtvrtek 19. prosince 2019. Prvním úředním dnem v roce 2020 bude čtvrtek 2. ledna. Děkujeme za pochopení     Oznámení majitelům pozemků - Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2019 se bude vyplácet ve středu 11. prosince od 13 do 16 hodin v administrativní budově Zemědělského družstva v Sokolnicích. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.     D-MASO Blažovice dovolená - D – Maso Blažovice oznamuje, že v době od 23. prosince 2019 do 4. ledna 2020 bude mít celozávodní dovolenou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Obecní stolní kalendář na rok 2020 v prodeji >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obecní stolní kalendář na rok 2020 v prodeji

Vážení občané,

oznamujeme vám, že obecní stolní kalendář pro rok 2020 je v prodeji na telnické poště a to v době Po, St, Čt – 8-18 hod., Út, Pá – 8-12 hod., nabídka je platná do vyprodání zásob.

Cena obecního stolního kalendáře s nádhernými kresbami Martiny Hostěradské
činí 100 korun vč. DPH. Naleznete v něm mj. svozový kalendář směsného i tříděného odpadu na příští rok, termíny sportovních, kulturních a společenských aktivit v naší obci, zajímavá telnická výročí a moudré citáty. Tématem kalendáře jsou „naše děti“.

Stolní kalendář je vhodným vánočním darem pro vaše blízké či vzdálené příbuzné, přátele a kamarády… Ať se Vám líbí!

Vaše Obec Telnice

 

Počet zobrazení: 95

Doporučujeme