přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Úřední hodiny na OÚ v Telnici - Obecní úřad v Telnici bude od 23. 12. 2019–1. 1. 2020 z důvodu státních svátků a z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Posledním úředním dnem v tomto roce bude čtvrtek 19. prosince 2019. Prvním úředním dnem v roce 2020 bude čtvrtek 2. ledna. Děkujeme za pochopení     Oznámení majitelům pozemků - Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2019 se bude vyplácet ve středu 11. prosince od 13 do 16 hodin v administrativní budově Zemědělského družstva v Sokolnicích. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.     D-MASO Blažovice dovolená - D – Maso Blažovice oznamuje, že v době od 23. prosince 2019 do 4. ledna 2020 bude mít celozávodní dovolenou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Přebory ČOS 2019 v miniházené - 17. listopadu 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Přebory ČOS 2019 v miniházené - 17. listopadu 2019

Zatímco celá řada měst pořádala v neděli 17. listopadu 2019 akce spojené s připomenutím pádu komunismu a 30. výročí Sametové revoluce, telnické miniházenkáře zajímalo především jedno město a jedna akce – Přebory ČOS ve Velkém Meziříčí. Dva roky po sobě se nám podařilo vybojovat kovy nejcennější, jak v kategorii minižáků, tak v přípravce. V neděli ráno se tak na parkovišti za Sokolovnou sešli nejen naši malí reprezentanti, ale i početná skupinka fanoušků. Sourozenci, rodiče, prarodiče, strejdové i tety, bratránci i sestřenky – byli tu všichni. Sotva stačila kapacita autobusu, který nás měl vyvézt na cestu za zlatým hattrickem.

Turnaje v hale Za světlou se zúčastnilo 13 zástupců Sokola ve starší kategorii a 11 v kategorii mladší. Obě kategorie byly rozděleny na tři skupiny, hrací doba byla 10 minut. Oba naše týmy si s velkým přehledem poradily se svými soupeři ve skupině. Minižáci postupně zdolali Sokolnice, Ostravu, Kobylisy a Karvinou. Přípravka nedala šanci Novému Veselí, Porubě a Novým Bránicím. Díky postupu z prvních míst ve skupině “B” se obě družstva mohla těšit, že bez medailí neodjedou.

Na Matěje Žáka, Honzu Kubového, Matyáše Nezvala, Tobiáše Mrkvicu, Viktora Linharta, Vojtu Řezníčka a Barču Sekaninovou v druhé části čekal tým Zábřehu – vítěz skupiny “A”. Naše vítězství bylo více než přesvědčivé. Do posledního zápasu tedy přípravka nastupovala proti vítězi skupiny “C” – Sokolnicím. O každou branku se obě družstva přetahovala až do poslední minuty. Vypjatou koncovku však nakonec zvládly lépe Sokolnice a vrátily nám tak porážku z loňského roku.

Na řadu přišly finálové zápasy ve starší kategorii. V tom prvním se Marek Sekanina, Dominik Štefke, Nicolas Prášek, Patrik Habiger, Adam Jestřebecký, Vítek Dvořák, Matyáš Konečný a Filip Švaňhal mohli po dechberoucí koncovce radovat z vítězství o jedinou branku v poslední vteřině nad domácím Velkým Meziříčím – vítězem skupiny “A”. Poslední zápas s vítězem skupiny “C” a tradičním rivalem z Kostelce na Hané už dopředu signalizoval velké finále. Kluci si nic nedali zadarmo a po konci utkání bylo skóre vyrovnané. Kostelec nakonec bral zlato díky lepšímu výsledku proti Velkému Meziříčí.

Dvě stříbrné medaile, tribuny plné nadšených rodinných příslušníků, splnění nejdůležitějšího úkolu - protočit celé sestavy ve hře v každém zápasu… Co víc si přát? Nakonec poděkování nejen všem malým reprezentantům, ale především všem fanouškům, kteří s námi tuto cestu absolvovali a podporovali nás. Děkujeme!

Vše důležité najdete zachyceno na fotografiích na https://barborazakova.rajce.idnes.cz/Prebor_COS_2019/.

Martin Žák, oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 75

Doporučujeme