přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 12. listopadu 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 12. listopadu 2019

V úterý 12. listopadu 2019 se KLAS sešel, aby se setkali zástupci nejmladší a nejstarší generace naší vesnice, a to přímo v prostorách mateřské školy.

Navštívily jsme všechna tři oddělení MŠ. Paní učitelky předvedly "práci" se svými svěřenci. Názorně se řešilo trávicí ústrojí člověka, zpívalo se a v pracovních činnostech se vystřihovaly a doplňovaly jednotlivé části obličeje, části hlavy. Všude vládla dobrá nálada, bylo nám nabídnuto pohoštění. Viděly jsme se i s paní kuchařkou a paní školnicí.

Prostor haly s jídelními stoly a krásnými barevnými židlemi ještě "voněl" novotou. Kdybychom měly srovnávat MŠ dříve a dnes, jistě by šlo o mnoho. Jak vybavení vkusným barevným nábytkem pro děti v jejich koutcích, tak koberci s dětskými motivy, prostornými třídami, množstvím her a didaktických pomůcek.

Opouštěly jsme MŠ s pocitem, že těm nejmenším v naší mateřské škole se jistě dobře žije.

Ještě jednou děkujeme vedení školy i zaměstnancům školky za umožněnou návštěvu.

Marie Fialová, KLAS Telnice

   

Počet zobrazení: 164

Doporučujeme