přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Úřední hodiny na OÚ v Telnici - Obecní úřad v Telnici bude od 23. 12. 2019–1. 1. 2020 z důvodu státních svátků a z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Posledním úředním dnem v tomto roce bude čtvrtek 19. prosince 2019. Prvním úředním dnem v roce 2020 bude čtvrtek 2. ledna. Děkujeme za pochopení     Oznámení majitelům pozemků - Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2019 se bude vyplácet ve středu 11. prosince od 13 do 16 hodin v administrativní budově Zemědělského družstva v Sokolnicích. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.     D-MASO Blažovice dovolená - D – Maso Blažovice oznamuje, že v době od 23. prosince 2019 do 4. ledna 2020 bude mít celozávodní dovolenou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 12. listopadu 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Setkání Klubu aktivních seniorů - 12. listopadu 2019

V úterý 12. listopadu 2019 se KLAS sešel, aby se setkali zástupci nejmladší a nejstarší generace naší vesnice, a to přímo v prostorách mateřské školy.

Navštívily jsme všechna tři oddělení MŠ. Paní učitelky předvedly "práci" se svými svěřenci. Názorně se řešilo trávicí ústrojí člověka, zpívalo se a v pracovních činnostech se vystřihovaly a doplňovaly jednotlivé části obličeje, části hlavy. Všude vládla dobrá nálada, bylo nám nabídnuto pohoštění. Viděly jsme se i s paní kuchařkou a paní školnicí.

Prostor haly s jídelními stoly a krásnými barevnými židlemi ještě "voněl" novotou. Kdybychom měly srovnávat MŠ dříve a dnes, jistě by šlo o mnoho. Jak vybavení vkusným barevným nábytkem pro děti v jejich koutcích, tak koberci s dětskými motivy, prostornými třídami, množstvím her a didaktických pomůcek.

Opouštěly jsme MŠ s pocitem, že těm nejmenším v naší mateřské škole se jistě dobře žije.

Ještě jednou děkujeme vedení školy i zaměstnancům školky za umožněnou návštěvu.

Marie Fialová, KLAS Telnice

   

Počet zobrazení: 86

Doporučujeme