přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Úřední hodiny na OÚ v Telnici - Obecní úřad v Telnici bude od 23. 12. 2019–1. 1. 2020 z důvodu státních svátků a z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Posledním úředním dnem v tomto roce bude čtvrtek 19. prosince 2019. Prvním úředním dnem v roce 2020 bude čtvrtek 2. ledna. Děkujeme za pochopení     Oznámení majitelům pozemků - Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2019 se bude vyplácet ve středu 11. prosince od 13 do 16 hodin v administrativní budově Zemědělského družstva v Sokolnicích. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.     D-MASO Blažovice dovolená - D – Maso Blažovice oznamuje, že v době od 23. prosince 2019 do 4. ledna 2020 bude mít celozávodní dovolenou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Čtvrté kolo soutěže minižáků uspořádaly v neděli 3. listopadu 2019 Ivančice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Čtvrté kolo soutěže minižáků uspořádaly v neděli 3. listopadu 2019 Ivančice

Naši kluci i holky měli možnost poměřit síly s týmy z Nových Bránic, Sokolnic, SKKP Brno a domácími chlapci a děvčaty z Ivančic.

Za Telnici byly nominovány dvě družstva do mladší a tři do starší kategorie. V mladší kategorii opět sbírali zkušenosti a pokoušeli se o svoje první branky naši nejmladší reprezentanti přípravky. Druhou partu v této kategorii vytvořili kluci ročníku 2011, kterým herně velmi prospělo, že jejich zkušenější kamarádi nastoupili do starší kategorie. 

Ve starší kategorii v našich barvách zabojovaly dva vyrovnané týmy kluků 2009/2010 a znovu soupeře většinou přehrávali. Vzhledem k tomu, že v soutěži nastupují i předškolní děti a každý oddíl posunuje “šikovnější” děti do starších, rozhodli jsme se pro tuto variantu tentokrát i my. Kluci z ročníku 2011 ukázali svou bojovnost a starším a větším soupeřům předvedli spoustu kombinačně povedených akcí.

Poděkování patří nejen všem hráčům, ale i rodičům, kteří zaplnily tribuny.

Celou akci si můžete připomenout ve fotogaleriim, příp. zde.

Martin Žák, oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 55

Doporučujeme