přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Čtvrté kolo soutěže minižáků uspořádaly v neděli 3. listopadu 2019 Ivančice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Čtvrté kolo soutěže minižáků uspořádaly v neděli 3. listopadu 2019 Ivančice

Naši kluci i holky měli možnost poměřit síly s týmy z Nových Bránic, Sokolnic, SKKP Brno a domácími chlapci a děvčaty z Ivančic.

Za Telnici byly nominovány dvě družstva do mladší a tři do starší kategorie. V mladší kategorii opět sbírali zkušenosti a pokoušeli se o svoje první branky naši nejmladší reprezentanti přípravky. Druhou partu v této kategorii vytvořili kluci ročníku 2011, kterým herně velmi prospělo, že jejich zkušenější kamarádi nastoupili do starší kategorie. 

Ve starší kategorii v našich barvách zabojovaly dva vyrovnané týmy kluků 2009/2010 a znovu soupeře většinou přehrávali. Vzhledem k tomu, že v soutěži nastupují i předškolní děti a každý oddíl posunuje “šikovnější” děti do starších, rozhodli jsme se pro tuto variantu tentokrát i my. Kluci z ročníku 2011 ukázali svou bojovnost a starším a větším soupeřům předvedli spoustu kombinačně povedených akcí.

Poděkování patří nejen všem hráčům, ale i rodičům, kteří zaplnily tribuny.

Celou akci si můžete připomenout ve fotogaleriim, příp. zde.

Martin Žák, oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 169

Doporučujeme