přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Házená Telnice vs. Litovel - 17. října 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Házená Telnice vs. Litovel - 17. října 2019

Oddíl házené TJ Sokol Telnice

 zve všechny příznivce házené

17. října 2019 v 18:30 hodin na zápas do sportoní haly v Telnici:

TELNICE  - LITOVEL

Házená baví a pomáhá…

O tom, že vás i nás házená baví se přesvědčujeme každý druhý týden, kdy je zaplněná naše nafukovací hala. Za to vám patří naše velké děkujeme a moc si toho vážíme. I letos se nám podařilo postoupit do 3. kola Českého poháru, kdy přivítáme velmi dobrého soupeře s věhlasným jménem, Tatran Litovel! Tým Tatranu ještě v loňské sezóně bojoval v české Extralize a měřil se s těmi nejlepšími v ČR.  V letošní sezóně bude Tatran Litovel hrát 1. ligu, a přestože se klub rozhodl jít cestou postupného budování týmu a upřednostnit práci s mládeží, zůstává základní osa velmi zkušená a podobná té extraligové. Tatran Litovel bude patřit do špičky soutěže a bojovat o návrat mezi elitu.

I letos jsme se rozhodli, že 3. kolo Českého poháru spojíme s pomocí a podporou pro onkologicky nemocné děti a společně s hráči Tatranu Litovel věnujeme za každý vstřelený gól 100,- Kč. I vy se můžete zapojit a pomoct nám vybrat co nejvíce peněz, které poputují na konto Nadačního fondu KRTEK, který pomáhá dětem v boji s jejich nemocí. Můžete přijít do telnické sportovní haly a zaplatit dobrovolné vstupné, které bude celé věnováno Nadačnímu fondu Krtek a pokud se nebudete moct přijít podívat osobně, můžete již nyní poukázat dobrovolnou částku přímo na účet nadačního fondu 3503770297 / 0100 a do zprávy pro příjemce uveďte Házená. Stav vybrané částky budeme průběžně zveřejňovat na našich internetových a facebookových stránkách a bezprostředně po konci utkání zveřejníme a předáme vybranou částku zástupcům Nadačního fondu Krtek.

Podaří se nám společně překonat loňský výsledek,

kdy jsme Krtkovi a dětem pomohli částkou 14.850,- Kč?

Za vaši podporu nejen při házené děkuji házenkáři Sokola Telnice a Tatranu Litovel!

 

TJ SOKOL TELNICE

1909 - 2019

 

Počet zobrazení: 253

Doporučujeme