přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G. A. L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30%     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Divadelní představení - Proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách - 27. září 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Divadelní představení - Proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách - 27. září 2019

Páteční večer 27. září 2019 patřil v Telnici otnickému Divadelnímu uskupení OchOTNICE, kteří na prknech sokolovny vystoupili se záhadně znějícím divadelním představením s názvem Proč muži neposlouchají a ženy neumějí číst v mapách. Režie se ujal známý újezdských jáhen Radek Mezuláník, přičemž jako námět scénáři Miroslava Hanuše posloužila stejnojmenná kniha manželů A. a B. Peasových.

Zaplněný sál sokolovny sledoval komedii plnou vtipných gagů, statistik ze soužití mezi muži a ženami, srovnání s pravěkými lidmi či soubojů oživlých hormonů Testosteronu a Estrogenu o člověka. Scéna s hledáním másla v ledničce doprovázená skvělým pěveckým vystoupením se jistě stane všem divákům nezapomenutelnou.

Otničtí ochotníci se právem dočkali bouřlivých ovací, mezi nimi například i starosta Otnic Pavel Mezuláník v roli „růžového“ Eduarda. Při odchodu ze sálu někteří dobře naladění diváci poznamenali: „Více takových představení“…

Děkujeme za příjemný divadelní večer OchOTNICI i všem, kteří se o něj z řad kulturní komise obce Telnice zasloužili, zvláště pak Pavle Chovancové. Poděkování patří také telnickému Sokolu za přípravu a úklid sokolovny.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 90

Doporučujeme