přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G. A. L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30%     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Zpravodajství > Hlášení rozhlasu > Obec Nesvačilka pořádá >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Obec Nesvačilka pořádá

Obec Nesvačilka pořádá  dvoudenní zájezd k severním sousedům do Krakowa a Vieličky v sobotu 19. a v neděli 20. října. Cena zájezdu:
2.700 Kč za osobu. V ceně zájezdu je cesta autobusem, ubytování včetně jednotné večeře a snídaně formou bufetu, vstup do Solných dolů ve Vieličce. V ceně zájezdu není cestovní pojištění osob a další vstupy, které jsou nepovinné. Více informací na nástěnce obce. Závazné přihlášky na tel: 544248245, SMS 602 938 819, email: ucetni@nesvacilka.cz. Záloha 1.000,- Kč 

Počet zobrazení: 26

Doporučujeme