přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G. A. L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení broušení starých hrobů kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu dnes sleva až 30%     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Sportovní soustředění v Rudě nad Moravou - 13. - 15. září 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Sportovní soustředění v Rudě nad Moravou - 13. - 15. září 2019

Za letošním sportovním soustředěním jsme o víkendu 13.-15. září 2019 vyrazili na sever do Rudy nad Moravou. Krásný kemp s koupalištěm sice nám nenabídl letní koupání s tropickými teplotami, ale spíše velmi chladné noci (7 stupňů) a příjemné denní teploty okolo dvaceti stupňů. Ty jsme využili k velké škále sportovních aktivit: basketbal, cyklozávod, slalom na čtyřkolce, plážová přehazovaná, stolní tenis, atletické disciplíny, minigolf, baseball, silové disciplíny vč. poctivého souboje, ale také k našemu nejoblíbenějšímu – fotbalu.

Celkem dvanáct účastníků se rozdělilo do tří týmů a tří věkových kategorií a bavilo se poměřováním sil v uvedených disciplínách. Každý jsme originál a bylo to patrné i na výsledcích, nenašel se jediný, kdo by byl nejlepší ve všech sportech. A protože jsme také dobrá parta, tak jsme soutěžili také v množství vtipů či společném zpěvu u táborové ohně – to byla legrace!

Krásný víkend jsme zakončili vyhlášením celkových výsledků. Vítězi svých věkových kategorií se stali Fanda Kroutil (nejstarší), David Bartl (střední) a Matěj Michalík (mladší). V týmech byli nejlepší Fandovi spolubojovníci David Bartl, Kuba Roznos a Alex Borýsek. Každý si však při vyhlašování přišel aspoň na malinký pohár za disciplínu, v níž vynikal. Zvláštní ocenění získal Kuba Václavek – cenu fair play.

O program se celý víkend starali Tomáš Václavek, Jiří Roznos a František Kroutil st. Skvělou kuchyni obstarala restaurace Na záložně, kde se o naše bříška báječně starali. Za ochotu a vstřícnost děkujeme také správkyni areálu kempu. Bylo nám tam skutečně fajn a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Tak třeba zase někdy příště!

František Kroutil st.
futsalový oddíl TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 91

Doporučujeme