přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Sportovní soustředění v Rudě nad Moravou - 13. - 15. září 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Sportovní soustředění v Rudě nad Moravou - 13. - 15. září 2019

Za letošním sportovním soustředěním jsme o víkendu 13.-15. září 2019 vyrazili na sever do Rudy nad Moravou. Krásný kemp s koupalištěm sice nám nenabídl letní koupání s tropickými teplotami, ale spíše velmi chladné noci (7 stupňů) a příjemné denní teploty okolo dvaceti stupňů. Ty jsme využili k velké škále sportovních aktivit: basketbal, cyklozávod, slalom na čtyřkolce, plážová přehazovaná, stolní tenis, atletické disciplíny, minigolf, baseball, silové disciplíny vč. poctivého souboje, ale také k našemu nejoblíbenějšímu – fotbalu.

Celkem dvanáct účastníků se rozdělilo do tří týmů a tří věkových kategorií a bavilo se poměřováním sil v uvedených disciplínách. Každý jsme originál a bylo to patrné i na výsledcích, nenašel se jediný, kdo by byl nejlepší ve všech sportech. A protože jsme také dobrá parta, tak jsme soutěžili také v množství vtipů či společném zpěvu u táborové ohně – to byla legrace!

Krásný víkend jsme zakončili vyhlášením celkových výsledků. Vítězi svých věkových kategorií se stali Fanda Kroutil (nejstarší), David Bartl (střední) a Matěj Michalík (mladší). V týmech byli nejlepší Fandovi spolubojovníci David Bartl, Kuba Roznos a Alex Borýsek. Každý si však při vyhlašování přišel aspoň na malinký pohár za disciplínu, v níž vynikal. Zvláštní ocenění získal Kuba Václavek – cenu fair play.

O program se celý víkend starali Tomáš Václavek, Jiří Roznos a František Kroutil st. Skvělou kuchyni obstarala restaurace Na záložně, kde se o naše bříška báječně starali. Za ochotu a vstřícnost děkujeme také správkyni areálu kempu. Bylo nám tam skutečně fajn a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Tak třeba zase někdy příště!

František Kroutil st.
futsalový oddíl TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 160

Doporučujeme