přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Zájezd do zámku v Nových Hradech - 1. září 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Zájezd do zámku v Nových Hradech - 1. září 2019

V neděli 1. září 2019 bude uspořádán

zájezd do zámku v Nových Hradech.

V ceně zájezdu je prohlídka zrekonstruovaného zámku v okrese Ústí nad Orlicí, kterému se říká České Versailles a mnohými je přirovnáván k malému Schönbrunnu. Součástí standardní prohlídky jsou také nádherné zahrady, neopakovatelný přírodní labyrint, zvířecí výběhy či křížová cesta. Za příplatek můžeme mít prohlídku muzea motokol či galerie klobouků. Oběd je zajištěn ve zdejší Zámecké restauraci (možný výběr z jídel).

Odjezd z Telnice v 7.00 hod. se zastávkou v Nádražní čtvrti a v Sokolnicích.

Cena zájezdu činí 320 Kč/os. (cena platí pro pracující, děti i důchodce).

Zájemci se mohou hlásit u paní Anny Nečasové na tel.: 608 917 528, nabídka je platná do naplnění kapacity autobusu pana Aloise Hrdličky.

Všichni jsou srdečně zváni.

 

Počet zobrazení: 207

Doporučujeme