přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Rozloučení s P. Vladimírem Langerem se uskuteční v neděli 14. července 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Rozloučení s P. Vladimírem Langerem se uskuteční v neděli 14. července 2019

Telnická farnost a místní občané se mohou rozloučit se stávajícím panem farářem Vladimírem Langerem při mši svaté v neděli 14. července 2019 (začíná v 9:00 hod. ve farním kostele) s tím, že následně po mši svaté se na kostelním nádvoří uskuteční posezení s občerstvením. Všichni jsou srdečně zváni, koláče a další dobroty jsou také vítány :-)

V případě, že chcete zanechat vzkaz či věnovat panu faráři nějaký dar, je možné se ještě do pátku obrátit na obecní úřad či poštu v Telnici, kde je umístěna krabice pro sběr těchto vzkazů, příp. na Františka Kroutila, tel.: 725 33 00 44. Děkujeme za pochopení.

 

Počet zobrazení: 358

Doporučujeme