přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Soukromý prodejce paní Trtilová oznamuje - Soukromý prodejce bude v naší obce ve středu 3. června od 8 do 12:00 hodin prodávat zboží: spodní prádlo (dámské, pánské), tepláky, trička, šaty a spoustu jiného zboží. V případě nepřízně počasí se prodej ruší.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: VZPoura úrazům – minigolf na sokolovně - 27. června 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: VZPoura úrazům – minigolf na sokolovně - 27. června 2019

Ve čtvrtek 27. června 2019 žáci byl pro žáky třetího a čtvrtého ročníku připraven program s názvem VZPoura úrazům, který zaštiťuje a nejen školám nabízí pojišťovna VZP. Možná si někteří z žáků, ale i vyučujících nedokázali představit, co se pod tímto názvem skrývá. Skutečnost ale předčila naše očekávání a potvrdila, že i o prevenci úrazů je možné s použitím audiovizuální techniky a především z vlastní zkušenosti mluvit velmi poutavě. Přednášejícími byla paní Jarmila Onderková a pan Pavel Bambousek, oba aktivní sportovci, kteří zažili ve svém životě těžký úraz s následným poškozením páteře.

Následně se žáci přesunuli do areálu Sokola, kde mezitím manželé Martina a Zbyněk Kotkovi připravili sedm stanovišť minigolfu. Po rozdělení do sedmi týmů trénovali třeťáci a čtvrťáci patování, střelbu míčkem na terč, odpalování na cíl a další dovednosti. Na závěr si každá skupina zvolila svého kapitána - hráče, který ji zastupoval v závodu (patování, střelba na terč a odpalování na stanovený cíl). V prvních dvou disciplínách byly výsledky velmi vyrovnané a rozhodla teprve třetí disciplína – odpalování na cíl.

Na 5. místě skončil s 32 nasbíranými body tým pod vedením Markéty Horáčkové, dalšími hráči byla Julča Skoupá, Kája Kristová a Táďa Skoupý,

4. místo obsadily dva týmy (Dan Sklenář, Kája Mácová, Terka Škopíková a Lukáš Kučera; Dominik Štefke, Matyáš Štelcl, Michal Tichák, Kuba Blažek); 28 bodů,

3. místo s 24 body obsadili po velkém boji také dva týmy (jeden pod vedením Elišky Chovancové, Terka Kliková, Verča Šlampová, Andrea Zemková; druhý pod vedením Lucky Kašparové, Nikča Smutná, Julča Gargulová a Marek Sekanina),

2. místo s pouhým rozdílem jednoho bodu na nejlepší tým obsadil tým, který vedl David Bartl, Alex Borýsek, Felix Král, Šimon Křen – získali 19 bodů.

K vítězství s 18 body dovedl svůj tým Petr Gabrhel ml. – další členové Kuba Roznos, Kuba Václavek a Tomáš Blažek

Děkujeme Sokolu Telnice za možnost využití sportovního areálu. Velký dík patří manželům Lucii a Vlastimilu Hebelkovým za přípravu a pomoc při realizaci této zdařilé akce a také všem lektorům, kteří se během dopoledne bezplatně věnovali našim žákům.

Petr Gabrhel
ředitel školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 253

Doporučujeme