přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Ukončení školního roku 2018/2019 - 28. června 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Ukončení školního roku 2018/2019 - 28. června 2019

V pátek 28. června 2019 se už od časného rána škola hemžila dětmi, květinami, sladkostmi, dárečky a radostnou náladou. Konečně nastal onen deset měsíců očekávaný poslední školní den. Děti předaly květiny a dobroty svým třídním učitelkám a většina z nich potom také s radostí přebírala vysvědčení a diplomy za plavání či atletiku. Samé jedničky potěšilo 43 žáků a jejich rodičů. Po krátkém rozloučení na třídách a poučení o bezpečném chování o prázdninách se všichni přesunuli na školní dvůr. Zde bylo setkání zahájeno poslechem naší hymny. Po krátkém proslovu ředitele Petra Gabrhela a starosty obce Františka Kroutila, poděkování pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům školy, následovalo loučení nejen s odcházejícími žáky 5. ročníku, ale také s paní učitelkou Hanou Kašparovou, která odchází pracovat do pedagogické poradny. Tímto jí děkuji za energii, starostlivost, trpělivost a obětavost, se kterou se věnovala všem svým žákům a za pozitivní přístup ke všem svým kolegům. Přejeme hodně sil do další pracovní a životní etapy.

Děkujeme a přejeme všem příznivcům telnické základní a mateřské školy hezké léto a po skončení těch letošních prázdnin dobrý start, především  v nových školách našim odcházejícím páťákům. V září „se rozběhnou" opravdu všemi možnými směry: 7 žáků bude navštěvovat ZŠ Újezd u Brna, 3 žáci Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, 2 žáci odchází do ZŠ Sokolnice, 1 žák do ZŠ Klobouky u Brna a 1 žákyně bude navštěvovat ZŠ v Chrlicích.

Tak hodně zdaru, vstřícných učitelů a dobrých kamarádů!

Petr Gabrhel, ředitel školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 271

Doporučujeme