přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Nalezena čepice a skládací nožík - Dne 1. května byla na parkovišti u Sokolovny nalezena čepice a skládací nožík. Majitel si je může vyzvednout na OÚ.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Bližší informace k volbám, které se konají 24. a 25. května 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Bližší informace k volbám, které se konají 24. a 25. května 2019

BLIŽŠÍ INFORMACE K VOLBÁM DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU
volební okrsek: TELNICE

 

Termín konání voleb do Evropského parlamentu

V pátek 24. května 2019 od 14.00 do 22.00 hodin a v sobotu 25. května 2019 od 8.00 do 14.00 hodin.


Místo konání voleb v Telnici

Místem konání voleb je v Telnici budova Obecního úřadu Telnice – zasedací místnost, Růžová 243, 664 59 Telnice. Volební místnost (zasedací místnost) se nachází v prvním patře budovy obecního úřadu. Pro přístup do volební místnosti je možné uvnitř budovy využít schodiště, ale také výtahu, který se nachází v chodbě hned za schodištěm.

Hlasovací lístky

Hlasovací lístky jsou obcí Telnice distribuovány voličům s předstihem, měli byste je ve své schránce objevit současně s tímto letáčkem. V případě, že dojde k poškození hlasovacích lístků nebo jejich ztrátě, je možné požádat ve volební místnos­ti okrskovou volební komisi o vydá­ní nových hlasovacích lístků.

Přenosná volební urna

Volič, který se z vážných důvodů (především zdravotních) není schopen dostavit v době konání voleb do volební místnosti, může požádat o donášku přenosné volební urny. Tuto informaci je možné sdělit OÚ v Telnici do 23. května 2019 na tel. č: 544 224 410, příp. můžete volat do volební místnosti v době konání voleb na tel. číslo: 515 538 156. Rádi Vám pomůžeme.


Kontakty do volební místnosti

Předsedkyní okrskové volební komise byla zvolena paní Marta Klanicová, místopředsedkyní slečna Jaroslava Hrazdírová, zapisovatelkou byla jmenována paní Marcela Drápalová. Telefonní číslo do volební místnosti v průběhu konání voleb: 515 538 156.
 

 

Počet zobrazení: 78

Doporučujeme