přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Soukromý prodejce paní Trtilová oznamuje - Soukromý prodejce bude v naší obce ve středu 3. června od 8 do 12:00 hodin prodávat zboží: spodní prádlo (dámské, pánské), tepláky, trička, šaty a spoustu jiného zboží. V případě nepřízně počasí se prodej ruší.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Program Telnického sluníčka v závěru školního roku 2018/2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Program Telnického sluníčka v závěru školního roku 2018/2019

Milé děti, maminky a babičky,

ráda bych vás pozvala na program, který pro vás připravilo Telnické sluníčko na závěr školního roku 2018/2019 pro naše nejmenší děti. Ve středu 5. června 2019 se uskuteční poslední setkání Mateřského klubu sluníčko tohoto školního roku. Začneme od 10 hod. v malém sále orlovny, a před prázdninovým odpočinkem si spolu ještě pořádně zacvičíme, zazpíváme a pohrajeme.

 V pátek 14. června odpoledne se vydáme za zvířátky na farmu. Čeká nás zde i jízda na ponících. Sejdeme se v 15.30 hod. na sokolovně a odtud se společně vydáme na cestu k farmě. Na tento odpolední program jsou srdečně zváni i tatínci.

Ve středu 19. června se můžete těšit na slavnostní ceremoniál, při kterém pasujeme některá „sluníčka“ na „školkáčky“. Tuto akci plánujeme společně s mateřskou školou, která povýší svoje předškoláky do stavu školáků. Celá slavnost se stejně jako loni odehraje na zahradě mateřské školy, kde si pohrajeme a upečeme něco na zub. Vše vypukne v 16.30 hod.

V pondělí 24. června pojedeme na malý, dopolední výlet autobusem do Modřic. Na konečné autobusu přesedneme na vláček a projedeme se po kraji. V cílové stanici si zahrajeme na velikém zábavném hřišti. Na tento výlet je třeba se předem přihlásit nejpozději do 19. června u Pavly Chovancové na tel.: 774 513 735 nebo e-mailem: pavla.chovancova@telnickeslunicko.cz

Ve čtvrtek 27. června se od 10 hod. uskuteční schůzka maminek, které by měly chuť se aktivně zapojit do činnosti Telnického sluníčka v příštím školním roce. Jde zejména o organizaci pravidelných setkání Mateřského klubu sluníčko. Prosím, nebojte se a určitě přijďte se svými návrhy a nápady. Tato schůzka je samozřejmě i za účasti Vašich dětí.

Těším se na společná setkání!

Za Telnické sluníčko
Pavla Chovancová

 

Počet zobrazení: 341

Doporučujeme