přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Sportovně turistický víkend v Peci pod Sněžkou - 4. - 7. května 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Sportovně turistický víkend v Peci pod Sněžkou - 4. - 7. května 2019

V sobotu 4. května 2019 jsme vyrazili na tradiční turistický výlet do Pece pod Sněžkou na penzion Táňa. Zúčastnilo se 30 dětí a 9 dospělých. Cesta proběhla bez problémů a po poledni už jsme šlapali do kopce k penzionu. Odpoledne sice lehce mrholilo, ale neodradilo nás to od první krátké vycházky, abychom nasáli horskou atmosféru. Druhý den už bylo venku lépe, chladno, ale nepršelo, a tak jsme vyrazili do Obřího dolu obhlédnout Sněžku alespoň zdola. Na oběd byly výborné borůvkové knedlíky, takže jsme na odpolední výšlap byli řádně posilněni. Vyrazili jsme na Portášky, prohlédnout si nové relaxační centrum Pecka. Vzhledem k počasí bylo ještě mimo provoz, tak jsme se alespoň u dřevěných zvířat vyfotili. Večer si kluci a holky sestavili a nalepili obrázky významných lokalit v okolí, aby se spolužáci ve škole mohli také pokochat krásami Krkonoš. V pondělí jsme vyrazili vláčkem na Pražskou boudu, a odtud po svých přes Hnědý vrch, Chatu na rozcestí a Výrovku zpět do Pece. Nezapomněli jsme cestou nakoupit nějaké suvenýry a hurá na výbornou svíčkovou. Večer jsme si zazpívali za doprovodu kytary Pepíka Müllera a pana kuchaře. Ráno si všichni zabalili, pohráli ještě na hřišti a po obědě vyrazili k autobusu na cestu domů. I když počasí bylo oproti jiným rokům chladnější, zvládli všichni pobyt v Krkonoších na jedničku. Poděkování patří Pepíkovi a kuchaři Zdeňkovi za vzornou péči, panu řidiči za bezpečnou jízdu tam i zpět. Už teď se těšíme na další ročník. Krátké zprávy z jednotlivých dní i fotografie z celého pobytu najdete na webových stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci, informace pro rodiče a fotogalerie.

Leona Bímová


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 112

Doporučujeme