přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Pietní akt u pomníku obětem II. světové války - 28. dubna 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Pietní akt u pomníku obětem II. světové války - 28. dubna 2019

V neděli 28. dubna 2019 si naše vesnice připomněla 74. výročí osvobození Rudou armádou. Při pietním aktu zazněla nejprve česká státní hymna zahraná dechovou hudbou Telničanka, následoval proslov starosty obce k historickým souvislostem, po něm pak kladení pamětního věnce starostou a místostarostou obce. Po celou dobu stáli čestnou stráž telničtí sokolové Eva Kořalníková a Pavel Sekanina ve slavnostních krojích.

Děkujeme všem přítomným za účast. Jistě je potřebné, abychom na tyto historické události nezapomínali a připomínali je především našim dětem.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 110

Doporučujeme