přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Nalezena čepice a skládací nožík - Dne 1. května byla na parkovišti u Sokolovny nalezena čepice a skládací nožík. Majitel si je může vyzvednout na OÚ.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Pietní akt u pomníku obětem II. světové války - 28. dubna 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Pietní akt u pomníku obětem II. světové války - 28. dubna 2019

V neděli 28. dubna 2019 si naše vesnice připomněla 74. výročí osvobození Rudou armádou. Při pietním aktu zazněla nejprve česká státní hymna zahraná dechovou hudbou Telničanka, následoval proslov starosty obce k historickým souvislostem, po něm pak kladení pamětního věnce starostou a místostarostou obce. Po celou dobu stáli čestnou stráž telničtí sokolové Eva Kořalníková a Pavel Sekanina ve slavnostních krojích.

Děkujeme všem přítomným za účast. Jistě je potřebné, abychom na tyto historické události nezapomínali a připomínali je především našim dětem.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 101

Doporučujeme