přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nalezeny boty - Na ulici Hliníky byly nalezeny zimní boty. Případný majitel si je může vyzvednout na OÚ. Tel. 544 224 410.     ZŠ a MŠ Telnice hledá kuchaře/kuchařku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchaře nebo kuchařku do školní jídelny jako zástup za nemoc na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned. Informace u vedoucí školní jídelny paní Miroslavy Pokorné tel.: 544 255 082, nebo v ředitelně základní školy tel.: 544 224 360, 602 500 749.     ZŠ a MŠ Telnice hledá učitelku - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá učitelku mateřské školy (úvazek 1,0) nebo vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,7), jako zástup za mateřskou dovolenou. Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících. Nástup možný ihned. Informace na tel. č. 602 500 749 (ředitel ZŠ a MŠ), tel. číslo 720 506 535 (Bc. Veronika Slezáková - vedoucí učitelka MŠ).     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Čaj o páté - 28. dubna 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Čaj o páté - 28. dubna 2019

V neděli 28. dubna 2019 v sále sokolovny pořádaly členky sociální komise obce Telnice Čaj o páté. 

Pan starosta přivítal všechny přítomné hosty.  V úvodu programu vystoupily členky telnického Klasu se svým veselým pásmem scének a písniček, které hudebně doprovodil na harmoniku pan Jindřich Čech.  Vystoupení si právem zasloužilo velký potlesk všech přítomných. Naše pozvání opět přijali členové tanečního klubu ze Sivic, kteří nám v průběhu odpoledne předvedli dva tance. Jak je jejich zvykem, mají vždy úžasnou taneční choreografii a dokonalé kostýmy. Tentokrát jim to velmi slušelo v námořnickém a ve stylu 30. let. Sivičtí přátelé s sebou vždy přivezou skvělou náladu. O hudební doprovod během odpoledne se postaral Aleš Kučera s kapelou. Přítomní hosté si tak nejen pochutnali na připraveném čaji a výborných koláčcích od firmy Kulhánek a Drápal, ale také si zatančili. Pro hosty byla také připravena zábavná vědomostní soutěž mezi jednotlivými stoly pod vedením Veroniky Slezákové. Vítězný stůl obdržel bonusové lístky do vtipné tomboly, kterou tentokrát moderoval pan starosta.

Věřím, že se společné nedělní odpoledne na Čaji všem líbilo. Velmi děkuji za pomoc při organizaci členkám sociální komise, členkám KLASu za jejich vtipný doprovodný program, Aleši Kučerovi a členům kapely Telničanka za hudební doprovod vlastním repertoárem, členům Sivického tanečního klubu, že si našli čas a potěšili nás svojí přítomností, ostatně tak jako to bylo i v předchozích letech. 

Za sociální komisi
Lenka Sobotková 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 160

Doporučujeme