přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Vánoční trhy - 22. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Vánoční trhy - 22. prosince 2018

Dne 22. prosince 2018 se Telničtí hasiči a restaurace u Sendyho (a já smiley) spojili, aby uspořádali Vánoční trhy. Této dnes už tradice se zúčastnili nejen občané naší malebné obce, ale i její blízké okolí. Za doprovodu koled, několika představení dětí ze základní školy a jedné prostě supr party, která nám přišla zazpívat, se mohli všichni účastníci občerstvit svařákem, bramborákem a jinými domácími produkty. Chtěl bych poděkovat jménem hasičů i restaurace u Sendyho za hojnou účast nejen návštěvníků, ale i stánkařů, kterých bylo opravdu spoustu. Škoda jen nepříznivého počasí, které nám pokazilo idylku. Nicméně zábava pokračovala až do brzkých ranních hodin.

Cíl byl jasný - uspořádat pro Telničáky kvalitní vánoční trhy, jaké si bez pochyby zaslouží. No a já si myslím, že jsme to zvládli minimálně na dvojku (smích).

Ještě jednou díky moc! 

Radek Micheller

P.S.: děkuji také obci Telnice za technickou podporu této akce.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 273

Doporučujeme