přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2018

Letošní Štěpánský turnaj ve stolním tenise neregistrovaných hráčů, který již tradičně pořádá TJ Sokol Telnice, byl opět ve znamení dobré účasti. Letošní soutěž byla výjimečná tím, že hráči si mohli jako první vyzkoušet kvalitu nového laku na zrekonstruovaných parketách sálu sokolovny.

Akce byla zahájena v 8,30 hodin a zúčastnilo se jí 14 borců z Telnice a blízkého okolí.

Zahájení turnaje patřilo již tradičně řediteli turnaje Tondovi Mikuláškovi. Seznámil přítomné borce s pravidly turnaje a rozdělením do dvou základních skupin.

Ve skupinách borci sehráli utkání systémem každý s každým. Do play-off se nominovali čtyři nejlepší ze skupiny. Play-off se sehrálo vyřazovacím systémem.

Post prvního místa obsadil Jaroslav Sklenář, na dalších postech po tuhých a velmi vyrovnaných bojích se v pořadí druhý a třetí umístili Ivoš Langer a Antonín Mikulášek.

Nejlépe umístění obdrželi cennou trofej v podobě poháru s ochranným nápojem. Ostatní účastníci neodešli také s prázdnou a byli odměněni nejen dobrým pocitem ze hry ale i nějakou tou drobností.

Ještě jednou gratulujeme vítězům a ostatním borcům děkujeme za účast. Poděkování patří také divákům, kteří přišli podpořit tuto již tradiční telnickou akci. Ceny do soutěže věnovali T. J. Sokol Telnice, firma ELITA semenářská, a.s. Brno a obec Telnice, která také turnaj podpořila formou finančního příspěvku. Děkujeme.

Děkujeme také Tomášovi Sobotkovi za zajištění občerstvení.

S přáním všeho dobrého v nadcházejícím roce 2019 se za pořadatelský tým těšíme na další ročník „Štěpánského turnaje“.

Pavel Oborný
T. J. Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 276

Doporučujeme