přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Vánoční veletrhy - 7. až 16. prosince 2018 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Vánoční veletrhy - 7. až 16. prosince 2018 (Brno)

Veletrhy Brno, a.s.

všechny srdečně zvei na

V Á N O Č N Í   V E L E T R H Y

které se konají od 7. do 16. prosince 2018 v krytých pavilonech F a G1 brněnského výstaviště

s možností bezplatného parkování v areálu.


Z široké nabídky čtyř set prodejců si jistě vybere každý – ať už jde o originální ručně zhotovené výrobky z řemeslnického jarmarku, spotřební zboží, vybavení domácností, hračky či drobné dárky. Nově se uskuteční také ukázky vaření v kuchyňském studiu a otevřena bude i vánoční dílna, kde si zájemci mohou vyrobit vlastní vánoční dekorace. Nákupy zpříjemní atraktivní koncerty v rámci hudebního programu, ze kterého vybíráme například tato vystoupení:

  • Radka Fišarová s hudebním doprovodem, pátek 7. prosince od 15:30 hodin
  • Karel Kahovec a Viktor Sodoma – sobota 8. prosince od 13:00 hodin
  • Peter Lipa – vánoční vystoupení, sobota 8. prosince od 15:15 hodin
  • Helena Blehárová a brněnské swingové legendy, sobota 8. prosince od 16:00 hodin
  • Yvetta Blanarovičová – vánoční koncert, sobota 15. prosince od 15:30 hodin


Kompletní doprovodný program najdete zde.

V sobotu 15. prosince bude mít svou kulinářskou show i známý Láďa Hruška.

Vstupenka na Vánoční veletrhy stojí 40 Kč, přináší však další výhody. Ať už možnost návštěvy výstavy betlémů v Letohrádku Mitrovských se slevou, možnost návštěvy výstavy Alfonse Muchy se slevou nebo možnost zapojit se do návštěvnické soutěže o atraktivní ceny. Vánoční veletrhy jsou skvělou příležitostí, jak si vychutnat vánoční atmosféru v pohodlném prostředí a navíc s atraktivním doprovodným programem. Více informací naleznete v přiloženém programu a na webových stránkách www.vanocniveletrhy.cz.  

 

Počet zobrazení: 50

Doporučujeme