přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Nalezena čepice a skládací nožík - Dne 1. května byla na parkovišti u Sokolovny nalezena čepice a skládací nožík. Majitel si je může vyzvednout na OÚ.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Slavnostní rozvícení vánočního stromu - 2. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Slavnostní rozvícení vánočního stromu - 2. prosince 2018

První prosincovou adventní neděli roku 2018 zahájila slavnostní rozsvícení vánočního stromu výstava adventních věnců – výrobků žáků ZŠ Telnice. Psalo se 2. prosince a již před půl čtvrtou odpolední se začali scházet první návštěvníci výstavy v přístavbě základní školy. Po 16. hodině následovalo po krátkém proslovu pana ředitele ZŠ Petra Gabrhela a pana místostarosty Jana Dudáka vystoupení žáků základní školy. Pásmo básniček a písniček se zimní a adventní tematikou proběhlo u vánočního stromu na nádvoří před telnickým kostelem, již tradičně zpestřeno oblíbeným občerstvením. Letos v rámci akce proběhla také charitativní sbírka „Krabice od bot“ aneb Děti darují dětem k Vánocům. Tato se konala v Telnici letos již podruhé a jejím cílem bylo zabalit do krabice od bot nepotřebné hračky, oblečení či jiné drobnosti a udělat tak radost o Vánocích dětem z chudších rodin…

Vystoupení se vydařilo a spokojené děti, odměněné velkým potleskem přihlížejícího příbuzenstva, se rozcházely od rozsvíceného vánočního stromu s úsměvy a radostným očekáváním blížících se Vánoc. Za příjemně strávený první den adventu vděčíme šikovným žákům telnické školy, ochotným a trpělivým paním učitelkám, které s dětmi vystoupení nacvičily a také zajistily podávané občerstvení. Za úspěšný průběh akce patří naše poděkování také panu řediteli ZŠ Telnice, panu Královi za ozvučení a Obci Telnice za zajištění technického zázemí.

Hana Kašparová, ZŠ Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 200

Doporučujeme