přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek - Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. května soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a na místním hřbitově od 13:30 do 14:00 bude přijímat objednávky. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí. Tel. č. 736 126 552.     Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 1. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Podzimní brigáda na sokolovně - 1. prosince 2018

Každoročně na podzim pořádá TJ Sokol Telnice brigádu na úklid venkovního areálu sokolovny. Převážně se jedná o činnosti jako hrabání listí a jeho naložení do kontejneru případně odstranění popadaných větví. V letošním roce to vyhrál termín 1. prosince, tento zimní den se ale nenechal zahanbit a připravil nám první sněhovou nadílku. Účastníky brigády to ale neodradilo a s plným odhodlání se pustili do práce.

Brigáda byla zahájena v 8,00 hodin. Postupně jsme se rozdělili do pracovních skupin s individuálními úkoly, jedna skupina se za pomocí motorových fukarů pustila do dobývání napadaného listí kolem přetlakové haly, druhá skupina hrabala listí ze zbývající části areálu sokolovny, třetí tým, který byl složen z nejzdatnějších pracantů, přepravoval nahrabané listí do připraveného kontejneru. Kontejner na listí zabezpečila firma Autodoprava Petr Sklenář.

Individuální pracovní úkol měla skupina pod vedením Zděňka Sedláka, pracanti se věnovali přípravným činnostem v sále sokolovny před nadcházející rekonstrukcí, která bude spočívat v obnově malby a broušení parket sálu.

V poledne jsme byli s pracemi hotovi. Po dobu brigády měli brigádnici možnost občerstvení jak teplým nápojem, tak i něco k zakousnutí.

Děkujeme všem zúčastněným a obci Telnice za zapůjčení motorových fukarů a várnic na teplý nápoj.

Pavel Oborný
T. J. Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 167

Doporučujeme