přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Nalezena čepice a skládací nožík - Dne 1. května byla na parkovišti u Sokolovny nalezena čepice a skládací nožík. Majitel si je může vyzvednout na OÚ.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: O pohár starosty – turnaj družstev v kuželkách - 24. listopadu 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: O pohár starosty – turnaj družstev v kuželkách - 24. listopadu 2018

V tento podzimní čas je už mezi příznivci kuželek zapsán turnaj čtyřčlenných družstev v kuželkách. Nevím, kolikátý ročník už se letos konal, ale opět se hrálo až do konce o vítězství v tomto tradičním klání.

Hrálo se na 60 hodů sdružených a pro rekreační hráče byla připravena malá pomůcka do dorážky. Od počátku bylo jasné, že obhájci trofeje – družstvo Final Tools, má opět ambice na celkové prvenství. Tým Hrčáci jim obhajobu chtěli překazit a po dvou sériích měli i nějaký náskok. Družstvo Orlů sice bojovalo, ale zaostávalo za již zmíněnými rivaly. Šustr team tabulku uzavíral, protože prý netrénovali. Ve třetí sérii došlo k trháku Final Tools, když nejlepší výkon turnaje naházel Pepa Hájek (273 kolků) a tento náskok udrželi až do konce. Druzí tedy skončili Hrčáci z Nikolčic a na bednu se dostali s větším odstupem i Orli. Bramborové umístění tentokrát zbylo na Šustr team.

Odměněni nakonec byli všichni zúčastnění, každý podle dosaženého výkonu. Vítězové obdrželi kromě zlatého poháru i každoroční příspěvek do poháru od starosty telnického Orla – lahodný perlivý nápoj.

Jiří Hrazdíra, starosta Orla jednoty Telnice, o jehož pohár se hrálo

Další fotografie na www.oreltelnice.cz


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 156

Doporučujeme