přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Nalezena čepice a skládací nožík - Dne 1. května byla na parkovišti u Sokolovny nalezena čepice a skládací nožík. Majitel si je může vyzvednout na OÚ.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Jednotka SDH Telnice zařazena do požárního poplachového plánu JMK >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Jednotka SDH Telnice zařazena do požárního poplachového plánu JMK

V závěru letošního roku se podařilo telnickým hasičům dosáhnout zařazení Jednotky SDH Telnice do požárního poplachového plánu Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje v kategorii JPO V. Tato kategorie předpokládá výjezd našich hasičů k zásahu v katastru obce Telnice do 10 minut od vyhlášení poplachu.

Od této chvíle je tedy možné, že v naší obci znovu zazní zvuk hasičské sirény (mimo poledne v první středu v měsíci), který bude svolávat členy jednotky k zásahu. Současně ale je třeba dodat, že to ještě neznamená, že v přímo v naší obci došlo k požáru.

Děkujeme za pochopení.

Marcel Bojo, velitel JSDH Telnice

 

Počet zobrazení: 152

Doporučujeme