přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Hudební škola Yamaha Telnice - aktuální informace pro přihlášené děti do skupiny První krůčky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Hudební škola Yamaha Telnice - aktuální informace pro přihlášené děti do skupiny První krůčky

Informace k oboru První krůčky

Výuka PK bude probíhat v Telnici na Orlovně vždy v pondělí. Jedna skupina v době 16:35 – 17:20, druhá skupina 17:25 – 18:10.

Milí rodiče, aby bylo možné v pondělí 8. 10. již učit a plně se věnovat dětem, není vhodné těsně před výukou řešit organizační záležitosti. Proto Vás prosím o nahlášení, který termín se Vám pro výuku hodí. Vzhledem k reakcím některých rodičů není důvodem k zařazení do skupiny věk dítěte, ale spíš Vaše časové dispozice. Proto prosím, abyste mi svoje představy o zařazení do 1. či 2. skupiny nahlásili e-mailem na adresu: bozena@kuf.cz nebo sms zprávou na mobil 777 648 772 do nedělního večera (7. 10.). To proto, abych mohla v pondělí dopoledne upřesnit počty a případně Vám dát vědět. Jistě, že je možné se následně v pondělí po výuce ještě domluvit na možné změně, ale to už bude věcí vzájemné domluvy mezi rodiči. Zatím je situace taková, že dětí v PK bude asi 20 (možná i víc), tak je třeba, aby byly skupinky rovnoměrné.

Předem Vám děkuji za spolupráci, zejména za Vaši zpětnou vazbu o zařazení Vašeho dítěte. Stačí, když uvedete skupinu 1 nebo 2, není třeba uvádět čas. Ten je nahoře tohoto sdělení uvedený.

Pokud jste mi už informaci o zařazení do výuky sdělili, není třeba už reagovat. Pokud jste nebyli na úvodní informativní schůzce v MŠ a přišli jste až na ukázkovou hodinu, prosím, k informaci o zařazení dítěte připište i jeho jméno, příjmení, datum narození a kontakt na Vás.

Těším se na Vás, přeji pohodové dny. 

Božena Küfhaberová                                                                               

 

Počet zobrazení: 170

Doporučujeme