přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Soustředění mladých házenkářů v Chorvatsku - září 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Soustředění mladých házenkářů v Chorvatsku - září 2018

Druhý týden v září 2018 odjela skupina mladých házenkářů od minižáků až po starší žáky na čtyřdenní soustředění do chorvatské Rijeky. Druhou polovinu autobusu naplnili minižáci z Velké Bystřice, kterým jsme soustředění nabídli. Oplatili jsme tak návštěvu našim chorvatským  kamarádům, kteří u nás byli na telnické hody. Ubytování i stravu jsme měli zajištěno v areálu Červeného kříže s výhledem na moře. Každý den jsme měli zarezervovány sportovní haly pro tréninkové jednotky, navštívili jsme a prohlédli si starobylý hrad a dali si samozřejmě i výbornou zmrzku. Počasí vyšlo na jedničku, takže nechybělo ani každodenní koupání. V sobotu dopoledne proběhl turnaj minižáků a starších žáků. Všichni dostali z rukou mladých chorvatských házenkářů pamětní medaili a spoustu dobrot na cestu. Věříme, že si tento výlet všichni užili, a těšíme se na další ročník.

Cesta tam i zpět proběhla bez problémů, za což patří poděkování panu řidiči. Poděkování patří také všem rodičům, trenérům a všem, kdo se podíleli na zařízení, financování i organizaci této akce, především pak sponzorům, kteří nám uhradili dopravu a našim chorvatským  hostitelům.  Fotografie z této akce najdete na webových stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci fotogalerie Rijeka 2018.

Leona Bímová
oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 172

Doporučujeme