přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. června  v 9:00 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, káčata a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L. s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem na tel. č. 777-888-332.       MediClinic oznamuje - MediClinic oznamuje čerpání dovolené v termínu 26. června– 5. července 2019  MUDr. Pickové v Sokolnicích, ul. Komenského 10  a v ordinaci  v Telnici, ul. Palackého 402.  Ordinace budou v termínu čerpání dovolené uzavřeny. V termínu 26. - 28. června 2019 zástup pro akutně nemocné pacienty MUDr. Petr Sovadina, Chrlické nám. 2, Brno a ve dnech 1. - 4. července 2019 zástup poliklinika Kounicova 26, Brno. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Donominace členky okrskové volební komise >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Donominace členky okrskové volební komise

Na základě dohody starosty obce s předsedkyní a zapisovatelkou okrskové volební komise rozhodl starosta obce Telnice o donominování deváté členky okrskové volební komise v Telnici. Důvodem je vysoká náročnost počítání výsledků voleb a především jednodušší organizační rozdělení komise (nyní budou moci pracovat členové komisi při sčítání výsledků ve třech pracovních skupinách se stejným počtem členů). Novou členkou komise se po složení slibu stala paní Monika Haniková.

Předsedkyně komise:
Marta Klanicová (donominována starostou obce)

Místopředsedkyně komise:
Bc. Alena Doležalová (donominována starostou obce)

Členové komise:
MUDr. Michaela Dudáková (delegována za KDU-ČSL)
ing. František Kopeček (delegován za ODS)
Jaroslava Hrazdírová (delegována za TOP09)
Bc. Jiří Dudák (donominován starostou obce)
ing. František Zavadil (donominován starostou obce)
Veronika Kozderová (donominována starostou obce)
Monika Haniková (donominována starostou obce)

Zapisovatelka komise:
Marcela Drápalová

Volby do zastupitelstva obce Telnice se konají ve dnech 5. - 6. října 2018. Informace o volebních kandidátkách v naší obci získáte zde.

 

Počet zobrazení: 215

Doporučujeme