přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Kamenická firma Suchánek - Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. května soukromá kamenická firma Suchánek-Holub a na místním hřbitově od 13:30 do 14:00 bude přijímat objednávky. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí. Tel. č. 736 126 552.     Letní hlídání dětí - Obec Telnice informuje, že uzávěrka přihlášek pro L e t n í   h l í d á n í   d ě t í  v době od 15. července do 2. srpna 2019 je 30. května 2019. Stále je volných ještě několik míst.     Kamenictví G. A. L - Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nabídka práce: Pěstitel plodin (Chrlice) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nabídka práce: Pěstitel plodin (Chrlice)

Odbor provozní a zkušební, Zkušební stanice Chrlice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici

 

P Ě S T I T E L     P L O D I N

Náplň práce:
- samostatné ošetřování rostlin
- provádění sklizní pěstovaných plodin, jejich třídění a posklizňová úprava
- odběry předepsaných vzorků a jejich rozbory
- plnění dalších odborných úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem

Nástup: duben 2018

Pracovní poměr: doba určitá, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně

Pracovní doba: pevná

Platové zařazení: plat podle zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 6. platová třída

Místo výkonu práce: ZS Chrlice, U Jezu 3, 664 42 Modřice

Bližší informace: Ing. Blanka Kremláčková, vedoucí zkušební stanice, tel.: 737 267 239

Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 28. února 2018 na email: blanka.kremlackova@ukzuz.cz. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Doplňující informace:
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu zrušit, neobsadit výše uvedenou pracovní pozici nebo nevybrat žádného z uchazečů, a to bez udání důvodu, dále nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Poskytnutím svých osobních údajů, uvedených v zaslaných materiálech, dáváte Ústřednímu kontrolnímu a zkušebnímu ústavu zemědělskému souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem výběrového řízení, nejdéle však na dobu 2 měsíců od jejich zaslání. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění
 

Počet zobrazení: 348

Doporučujeme