přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu

Rádi bychom Vám oznámili personální změny mezi zaměstnanci obecního úřadu Telnice.

Odchody:
K 31. prosince 2010 byl ukončen pracovní poměr s paní Miroslavou Husákovou, pracovnicí veřejné správy. Děkujeme jí za dosavadní práci pro náš obecní úřad. 31. prosince 2010 vypršela pracovní smlouva Ivo Šrotovi, také jemu děkujeme za práci pro naši obec.  Nicméně s Ivem spolupráce nadále probíhá a to v oblasti obsahu a vzhledu našich internetových stránek, sobotního provozu sběrného dvora nebo při "kalamitní" výpomoci se zimní údržbou chodníků.

Příchody:
Od středy 12. ledna 2011 může naše obec využít dotace na zaměstnance od Úřadu práce Brno-venkov, a proto od tohoto data naše řady rozšířili Karel Jochman a Filip Stejskal.

Při výběru poplatků za odpad a psy vypomáhá Janě Králové místostarosta ing. Jiří Dudák.

Těším se na spolupráci se staronovými kolegy při údržbě a úklidu naší obce a věřím, že oba budou pro Telnici skutečným přínosem.

František Kroutil, starosta obce

Počet zobrazení: 1940

Doporučujeme