přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Oříšek jede hlásí dovolenou - Firma „Oříšek jede“ oznamuje, že pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami bude mít od 28. – 30. září 2021 dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Kamenická firma Suchánek-Holub - Do naší obce přijede v sobotu 25. září soukromá kamenická firma Suchánek – Holub a nabízí své služby. Na lesklé obruby nabízí slevu 45 %. Firma se na místním hřbitově zdrží za jakéhokoliv počasí v době od 13:30 do 14:00 hodin.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 28. září 2021 v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice  a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Setkání: Orel jednota Telnice, T.J. Sokol Telnice a starosta obce >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Setkání: Orel jednota Telnice, T.J. Sokol Telnice a starosta obce

V podvečer 7. ledna 2011 se na obecním úřade setkali zástupci nejpočetnějších telnických spolků se starostou obce Telnice. Orla jednotu Telnice reprezentoval její starosta Jiří Hrazdíra, T.J. Sokol Telnice zastupoval starosta Lubomír Koláček a ing. Pavel Oborný, místostarosta Sokola a člena zastupitelstva obce. Starosta obce Telnice František Kroutil seznámil přítomné se záměry obce v kulturní či sportovní oblasti a přislíbil tradiční podporu ze strany obce Telnice.

V průběhu celého jednání panovala vzájemná otevřenost a všechny strany se dohodly na tom, že základní podmínky podpory budou mít obě organizace shodné. Obecní úřad pak bude navíc moci v rámci letošního roku bezplatně využít pro konání svých především kulturních akcí jejich prostory, a to v případě orlovny i sokolovny 10x pro celodenní akci. Bude záležet na obecním úřadě, jestli této možnosti v průběhu roku využije či nikoliv.

Obec Telnice si velmi váží přínosu obou významných spolků pro společenský a kulturní život či sportovní vyžití v naší obci. Oceňuje také práci s dětmi a mládeží, které se dnes jejich členové obětavě věnují.

Starosta obce Telnice se těší na setkání s dalšími místními spolky a sdruženími, vzájemná podpora obce a všech těchto organizací by měla být základním kamenem kulturního a společenského dění v naší obci.

 

Počet zobrazení: 1906

Doporučujeme