přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: minižáci Sokola Telnice na soustředění v Chorvatsku

Malí házenkáři Sokola Telnice již po třetí využili nabídky z Olomouce a ve dnech 16. – 21. 11.2010 se zúčastnili soustředění v chorvatské Rijece.
Letos společně s námi a Olomoucí scestovali i minižáci z Újezdu u Brna a Velké Bystřice u Olomouce. Asi čtyřicet dětí tak mělo možnost po celé čtyři dny využít dvakrát denně tréninků jak v halách a školních tělocvičnách, tak i ve zbrusu nové letos otevřené multifunkční hale v Rijece. Pod vedením chorvatského trenéra Tomislava Kruljace se učili jak nové způsoby tréninků, tak i odehráli nespočet zápasů mezi sebou a také chorvatskými týmy s Rijeky. Turnaj na závěr soustředění a medaile pro každého byly oceněním za jejich účast.
V průběhu soustředění jsme stihli podívat se na pláže i okolí města, projít se po Rijece, prohlédnout si i místní hrad s úžasnou vyhlídkou na moře. Poslední teplý a sluneční den jsme navštívili sousední lázeňské město Opatia. Věřím, že každý si odvezl plno vzpomínek a zážitků, které daly zapomenout na zdlouhavé cestování přes noc.
Na další rok máme téměř stoprocentní příslib od kamarádů z Olomouce, že můžeme soustředění znovu opakovat. Doufám tak, že této možnosti znovu využije co nejvíce dětí.

Účastníci soustředění:
Klimeš Jakub, Gregorovič Jiří, Popela David, Popela Marek, Matoušek Luděk, Marek Šimon, Krejčí Denis, Esterka Štefan, Linhart David

Trenéři:
Popela Jaromír a Gregorovič Jiří

Kameraman:
Marek František

Veškeré foto a video ze soustředění v Chorvatsku na stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz - minižáci.

 

Jaromír Popela, trenér minižáků - oddíl házené T. J. Sokol Telnice

 

Počet zobrazení: 2184

Doporučujeme