přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Zahájení školního roku v ZŠ Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Zahájení školního roku v ZŠ Telnice

Prvního září proběhlo druhé slavnostní zahájení nového školního roku v telnické základní škole pro 1. – 4. třídu. Slavnostního zahájení se zúčastnili kromě dětí také mnozí rodiče. Nechyběli samozřejmě ani pedagogové a zástupci obce. zahájení školního roku

Úvodem zazněla státní hymna po které následovalo krátké přivítání ředitelkou základní školy Mgr.Leonou Bímovou a starostou obce Ladislavem Šustrem. Zvláštní pozornost byla věnována našim prvňáčkům, které paní ředitelka představila všem zúčastněným, přivítala je poprvé ve škole a předala jim drobný dárek.

Po společném zahájení se děti rozešly do svých tříd se svými učitelkami. Výuka ještě neprobíhala, děti si však mohly prohlédnout připravené třídy a dozvědět se co je čeká v příštích dnech.

Během zahájení byly také k dispozici plány na výstavbu nové školy, která by se měla přistavět jako nové patro nad MŠ. Projektová dokumentace je již vypracována včetně platného stavebního povolení. Nyní zbývá sehnat nemalé finanční prostředky. Prvním krokem bude žádost obce o dotaci z evropských fondů, která by měla být vypracována během října 2008.

FOTOGALERIE

Více o činnosti základní školy  ZDE.

Více o projektu nové základní školy ZDE.

slavnostní zahájení školního roku
slavnostní zahájení školního roku
 

Počet zobrazení: 2072

Doporučujeme