přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > ...archiv novinek... > Vítání nejmladších obyvatel Telnice >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vítání nejmladších obyvatel Telnice

V neděli 11.5. 2008 přivítal starosta obce Ladislav Šustr nejmladší obyvatele naší obce.  Po úvodním přivítání a projevu starosty vystoupily děti z telnické základní školy s krátkým programem. Po té již byly  jednotlivé děti představovány a jejich rodiči obdrželi pamětní list a drobný dárek pro děti.

   
   
   
   
   
   
   
   

Poděkování za přípravu a průběh vítání patří členkám sociální komise Ivě Kořalníkové a Pavle Chovancové, ZŠ v Telnici a místostarostovi obce Janu Ryšavému. V případě zájmu o fotografie z vítání se obraťte na obecní úřad v Telnici.

Fotogalerie

 

Počet zobrazení: 2487

Doporučujeme