přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Sdružení kominíků a topenářů oznamuje - Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v pátek 30. června 2023 požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. v platném znění za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.     Prořezy stromů - Ve dnech 2.6. , 3.6. , 5.6. , 6.6. , 7.6. 2023 bude společnost Matěj Kubis provádět v obci ozdravné prořezy stromů.      Drůbežárna Prace oznamuje prodej - Drůbežárna Prace bude ve středu 7. června 2023 v 9:00 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata a husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Valná hromada Honebního společenstva Telnice - 27. března 2023 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Valná hromada Honebního společenstva Telnice - 27. března 2023

Honební společenstvo Telnice u Brna

se sídlem: U rybníka 172, 664 59 Telnice

 

POZVÁNKA

na jednání valné hromady honebního společenstva (dále jen,,ffS"), která se bude konat dne 27.3.2023 v Myslivně MS Telnice na adrese: Telnice Ll Brna, U rybníka 172 - zahájení v 19:00 hod.

Program:

1) Prezence a předání hlasovacích lístků.

2) Zahájení valné hromady.

3) Volba zapisovatele a sčítačů hlasů.

4) Schválení programu valné hromady dle pozvánky.

5) Rozhodnutí o způsobu proplacení nájmu vlastníkům pozemků (15 Kč/ha).

6) Rozhodnutí o použití čistého výtěžku.

7) Rozhodnutí o dalším využití honitby.

8) Diskuse.

9) Usnesení.

10) Závěr.

Poučení:

a) Člen honebního společenstva může udělit k zastupování na valné hromadě jmenovitou plnou moc jinému členu HS.

b) Spoluvlastníci honebních pozemků, které jsou součástí společenstevní honitby, se musí dohodnout, kdo z nich bude vykonávat práva člena honebního společenstva, nebo mohou určit společného zmocněnce. V případě spoluvlastnictví k honebnímu pozemku a existence dohody spoluvlastníků jsou spoluvlastníci povinni předložit písemnou dohodu spoluvlastníků či písemné prohlášení spoluvlastníků prokazující, který spoluvlastník bude vykonávat práva člena honebního společenstva.

c) Ve sinyslu e122 odst. 4 zákona o myslivosti je valná hromada schopná se usnášet,pokud jsou přítomni členové honebního společenstva nebo jejich zástupci, kteří mají alespoň polovinu hlasů. Nesejde-li se potřebný počet hlasů po uplynutí jedné hodiny od stanoveného počátku valné hromady, může se valná hromada platně usnášet za jakéhokoliv počtu hlasů přítomných členů.

d) Projednat záležitost, která není na této pozvánce uvedena, lze pouze se souhlasem všech přítomných členů honebního společenstva.

 

V Telnici dne 13.03.2023

František Zavadil

Honební starosta HS Telnice u Brna

 

Počet zobrazení: 225

Doporučujeme