přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Omluva za nedodané respirátory - Tímto se omlouváme místním seniorům, kteří dnes měli obdržet do schránek respirátory. Dodavatel však nedodal dostatečné množství kusů. Nový termín roznášky bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.     Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve středu 3. března  v 9:00  hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu

Zastupitelstvo obce Telnice se rozhodlo podpořit významné místní organizace a také restaurace, které jsou se svým provozem v nájemních prostorách. Dlouho trvající nouzový stav, omezení provozu, uzavření prostor, nemožnost setkávání, zvýšené investice do ochranných pomůcek atd., tato a nejen ta opatření způsobují nepříjemné komplikace. Zastupitelé proto většinou hlasů rozhodli o poskytnutí těchto mimořádných finančních darů:

TJ Sokol Telnice - 100 000 Kč,
Římskokatolická farnost Telnice - 65 000 Kč,
Orel jednota Telnice - 52 500 Kč,
Restaurace Orlovna - 16 466,14 Kč,
Restaurace U Laštůvků - 15 000 Kč,
Restaurace U Seňora - 15 000 Kč.

V případě restaurací navíc obec oslovila pronajímatele ve věci odpuštění jednoměsíčního nájmu těmto restauračním provozům.

Věříme, že tato podpora pomůže překonat složité období jak místním organizacím i restauracím, jejichž příjmy se v současné době zásadně snížily. 

 

Počet zobrazení: 293

Doporučujeme