přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

EG.D, a.s. oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 9. března od 7:30 do 15:30 v ulici Brněnská č.p. 244, Za Sokolovnou mimo č.p. 219, 222, 241 a 527. Děkujeme za pochopení.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Podpora telnických organizací a restaurací v době dlouhého trvání nouzového stavu

Zastupitelstvo obce Telnice se rozhodlo podpořit významné místní organizace a také restaurace, které jsou se svým provozem v nájemních prostorách. Dlouho trvající nouzový stav, omezení provozu, uzavření prostor, nemožnost setkávání, zvýšené investice do ochranných pomůcek atd., tato a nejen ta opatření způsobují nepříjemné komplikace. Zastupitelé proto většinou hlasů rozhodli o poskytnutí těchto mimořádných finančních darů:

TJ Sokol Telnice - 100 000 Kč,
Římskokatolická farnost Telnice - 65 000 Kč,
Orel jednota Telnice - 52 500 Kč,
Restaurace Orlovna - 16 466,14 Kč,
Restaurace U Laštůvků - 15 000 Kč,
Restaurace U Seňora - 15 000 Kč.

V případě restaurací navíc obec oslovila pronajímatele ve věci odpuštění jednoměsíčního nájmu těmto restauračním provozům.

Věříme, že tato podpora pomůže překonat složité období jak místním organizacím i restauracím, jejichž příjmy se v současné době zásadně snížily. 

 

Počet zobrazení: 296

Doporučujeme