přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     Pozvání na koncert - V Újezdě u Brna se koná letní nedělní Promenádní koncert Vlastimila Bialase a jeho hostů. Zazní díla Rudolfa Frimla, Ennia Morriconeho, Franze Lehára a dalších světových mistrů. Přijďte do parku U Penzionu v neděli 9. srpna v 17 hodin.     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Židle pro Brno - do 30. září 2020 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Židle pro Brno - do 30. září 2020 (Brno)

Město Brno

srdečně zve na výstvu

Židle pro Brno,

která se koná na Moravské náměstí a v parku Lužánky do 30. září 2020.

Mobiliář ve veřejném prostoru je světový fenomén, který ovládl leckteré metropole, například Stockholm, Curych, Kodaň, New York a u nás i Prahu. A díky TIC BRNO a jeho projektu Židle pro Brno takto ožívá i moravská metropole!

Mobilní lavičky, židle a stolky slouží ke zlepšování veřejného prostranství. Velmi snadno oživují místa, kterými se dříve jen procházelo, a díky své mobilitě jsou opravdu multifunkční, nabízí prostor pro posezení větší skupiny lidí, oběd venku nebo pro práci.

JAK TO VZNIKLO?

TIC BRNO má za sebou projekt Čekárna Brno dolní nádraží, který zpříjemňoval čekání na spoje během velké vlakové výluky. Mobiliář z čekárny, dřevěné stolky a židle, nyní získává novou funkci a potkávat ho můžete v centru města.

KDE?

Vytipováno je hned několik brněnských míst. Pohodlně se posadit lze například na Moravském náměstí nebo v Lužánkách. A tím výčet míst zdaleka nekončí, další budou přibývat postupně a organizátoři jsou nakloněni novým místům i partnerstvím. Právě na spolupráci je celý projekt založen. Nevyžaduje žádnou další investici, jen domluvu se třetími stranami na správě mobiliáře v dané lokalitě.

 

 

Počet zobrazení: 5

Doporučujeme