přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude v úterý 22. září v 9:00 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Rekonstrukce elektrického vedení NN v ulici V Dědině (část. U Rybníka a U Mlýna) bude zahájena v říjnu 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Rekonstrukce elektrického vedení NN v ulici V Dědině (část. U Rybníka a U Mlýna) bude zahájena v říjnu 2020

Pravděpodobně v říjnu 2020 bude zahájena realizace projektu Obnova NN ulice V Dědině, která se dotkne částečně také ulic U Rybníka a U Mlýna. Předpokládané ukončení realizace projektu je v červnu 2021. Níže si můžete prohlédnout situační výkresy tohoto projektu:

jižní část zde

severní část zde
 

 

Počet zobrazení: 183

Doporučujeme