přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Farmářské a řemeslné trhy - 4. až 5. července 2020 (Kroměříž) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Farmářské a řemeslné trhy - 4. až 5. července 2020 (Kroměříž)

Výstaviště Kroměříž

srdečně zve  4. a 5. července 2020

na

Farmářské a řemeslné trhy

 

Otevřeno od 9 do 15 hodin.

Vstup i parkování na akci je ZDARMA.

Desítky prodejců rostlin, bylinek, zeleniny, přísad, řemeslných výrobků a podobného zboží.

 

Trhy proběhnou pouze na venkovních plochách výstaviště a nakoupíte zde výpěstky regionálních zahradníků a farmářů. K mání budou přísady, truhlíkové a balkónové květiny, bylinky, řemeslné výrobky, zelenina, krmiva, okrasné keře a další farmářský a zahradní sortiment.

Jednoznačnou prioritou na těchto trzích je velký důraz na bezpečnostní a hygienická opatření: prodávat se bude pouze na čerstvém vzduchu, vnitřní pavilony zůstanou uzavřené, prodejní stánky budou umístěny v několikametrové vzdálenosti od sebe, do areálu se bude pouštět pouze omezený počet návštěvníků a samozřejmostí je dezinfekce k volnému použití.

Uvědomujeme si vážnost současné situace, jsme v kontaktu s úředními orgány a důkladně jsme zvážili, zda podobný projekt zrealizovat. Vnímáme velkou poptávku lidí si na jaře nakoupit něco hezkého na zahrádku a máme zde stovky farmářů či zahrádkářů z celé republiky, kteří vypěstovali obrovské množství zeleniny a rostlin. Jde nám o to najít v současné situaci určitý kompromis a v bezpečné formě návštěvníkům umožnit nákup potřebného zboží. Domníváme se, že prodej na čerstvém vzduchu v našem více než dvouhektarovém areálu, kde budou jednotlivé stánky daleko od sebe a lidé se nebudou dotýkat žádných dveří či nákupních košíků, představuje bezpečnou formu k nákupu.

 

Počet zobrazení: 25

Doporučujeme