přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že ve dnech 7.-17.7. bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno - po telefonické domluvě na tel.č. 544528101, v akutních případech je k dispozici Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6. Děkujeme za pochopení.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.30 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení Telnického sluníčka maminkám >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení Telnického sluníčka maminkám

Telnické sluníčko oznamuje svým malým i velkým příznivcům, že pravidelná setkání Mateřského klubu sluníčko budou opět obnovena od září 2020. Pevně věříme, že nám to situace s COVID-19 dovolí. Plánované aktivity Telnického sluníčka z jara 2020 musely být stejně jako všechny ostatní akce zrušeny. Děti, které se po prázdninách chystají do školky, se určitě těšily na slavnostní pasování. Po dohodě s vedením mateřské školy se tato slavnost, v původně plánovaném červnovém termínu, neuskuteční. O tom, zda se pasování podaří zajistit v náhradním termínu, Vás budeme včas informovat.

Přejeme dětem, maminkám, tatínkům a všem rodinám krásné a pohodové jaro. V létě hodně nových dobrodružství, zážitků a nových objevů.

V září se na Vás všechny budeme těšit!

Za Telnické sluníčko všechny srdečně zdraví
Pavla Chovancová a Petra Skop

 

Počet zobrazení: 135

Doporučujeme