přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

D-MASO Blažovice - dovolená - D-MASO Blažovice hlásí v době od 2. do 7.8.2021 celozávodní dovolenou. Děkujeme za pochopení.     Nalezen klíč - Na přechodu na ul. Draha byl nalezen klíč. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Přerušení dodávky el. energie - 5. srpna 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční bude přerušena dodávka elektrické energie dne 5. srpna 2021 od 7:30 do 16:30 hodin. Vypnutá oblast: Telnice: - U Rybníka od Růžové po č.p. 474, - Růžová od ul. V Dědině po č.p. 317 a 409, - Draha č.p. 462, 303, 304, - Nová, - V Dědině    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení Telnického sluníčka maminkám >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení Telnického sluníčka maminkám

Telnické sluníčko oznamuje svým malým i velkým příznivcům, že pravidelná setkání Mateřského klubu sluníčko budou opět obnovena od září 2020. Pevně věříme, že nám to situace s COVID-19 dovolí. Plánované aktivity Telnického sluníčka z jara 2020 musely být stejně jako všechny ostatní akce zrušeny. Děti, které se po prázdninách chystají do školky, se určitě těšily na slavnostní pasování. Po dohodě s vedením mateřské školy se tato slavnost, v původně plánovaném červnovém termínu, neuskuteční. O tom, zda se pasování podaří zajistit v náhradním termínu, Vás budeme včas informovat.

Přejeme dětem, maminkám, tatínkům a všem rodinám krásné a pohodové jaro. V létě hodně nových dobrodružství, zážitků a nových objevů.

V září se na Vás všechny budeme těšit!

Za Telnické sluníčko všechny srdečně zdraví
Pavla Chovancová a Petra Skop

 

Počet zobrazení: 491

Doporučujeme