přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - 20. srpna 2021 - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie: dne 20. srpna 2021 od 8:30 do 15:00 hodin. Vypnutá oblast:  Telnice - Za Sokolovnou řada od č.p. 380 po č.p. 391 + č.p. 272     Soukromý prodej paní Trtilová - Soukromý prodejce z Brna bude v pátek 6. srpna v naší obci prodávat od 8 do 12 hodin zboží. Nabízí spodní prádlo dámské, pánské, tepláky, trička, šaty a jiné sezónní zboží. V případě nepříznivého počasí se prodej nekoná.     Památník Mohyla míru zve na muzejní noc - Památník Mohyla míru zve na muzejní noc, která se uskuteční již tuto sobotu, 7. srpna v čase od 18 do 24 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program. V areálu Mohyly míru vyroste vojenské ležení, po celou dobu akce bude probíhat komentovaný výcvik pěchoty a dělostřelectva se střelbou, k vidění bude práce vojenského lékaře. Děti se budou moci projet na koních, k ochutnání budou oblíbená dobová jídla, zazní dobové písně. Další občerstvení možné v kavárně. Vstupné na akci: 20 Kč. Na návštěvníky se těší zaměstnanci v Památníku Mohyla míru.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Zájezd do zámku Jaroměřice nad Rokytnou a okolí - 27. června 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Zájezd do zámku Jaroměřice nad Rokytnou a okolí - 27. června 2020

V den státního svátku v pátek

27. ČERVNA 2020

vás srdečně zveme na

ZÁJEZD DO ZÁMKU JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU A OKOLÍ

Na programu bude návštěva barokního klenotu mezi moravskými zámky - Jaroměřic nad Rokytnou včetně nádherné zámecké zahrady. Navštívíme také moderní kozí farmu v Ratibořicích (s možností ochutnání a nákupu kozích bio-výrobků) a spoustu dalších zajímavostí (např. moderní uměleckou křížovou cestu) v blízkém okolí. Cena zájezdu i čas odjezdu autobusu pana Aloise Hrdličky budou upřesněny.

Bližší informace a rezervace u paní Anny Nečasové na telefonním čísle: 608 917 528, případně na emailu: annamarie224@seznam.cz .

 

Počet zobrazení: 1109

Doporučujeme