přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

MUDr. Hana Halačková oznamuje - MUDr. Hana Halačková oznamuje, že v době od 8. do 12. června neordinuje z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Petr Kolegar, ordinace na poliklinice Židlochovice.     Obecní úřad v Telnici - Ve čtvrtek 11. června 2020 Obecní úřad v Telnici bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie uzavřen. Děkujeme za pochopení.     E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zřízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka el. energie ve čtvrtek 11. 6. od 7:30 do 15:30. Vypnutá oblast: Draha od Masarykova nám. č.p. 286, 344 a 337, Palackého, Masarykovo náměstí pravá strana od č.p. 1 po ul. Palackého a Draha včetně Základní i Mateřské školy, levá strana č.p. 243, Růžová č.p. 195 a 289. V době od 8:00 do 16:00 hodin bude vypnutá oblast: Draha od ul. Lány po benzínovou čerp. stanici – Lány.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Ukázková lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno - 6. února 2020 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Ukázková lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno - 6. února 2020 (Brno)

Jazyková škola Orange Acydemy plus

srdečně ve na

Ukázkové lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno

čtvrtek 6. února 2020

Máte zájem o kurz anglického či německého jazyka? Přijďte se zdarma podívat jak efektivní a zábavná může být výuka moderními výukovými metodami Effective English/Effektives Deutsch. Akce je zdarma, ale je nutné se předem objednat z důvodu omezené kapacity. Více o lekcích na pčřiloženém letáčku.

Info: 776 026 593, plus@orangeacademy.cz

orangeacademy.cz, www.facebook.com

   
   
 

Počet zobrazení: 107

Doporučujeme