přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Platby poplatků - Žádáme občany, aby pro platbu místních poplatků za popelnice a za psi využili bezhotovostní platební styk ve prospěch účtu: 5821641/0100. Pro řádné zaúčtování Vaší platby prosím věnujte zvýšenou pozornost zadávání variabilního symbolu platby a uvedení zprávy pro příjemce. Více informací na webu obce. Případné dotazy a nejasnosti zodpovíme telefonicky - v úřední hodiny PO a ST od 8 do 11 hodin – tel. č. 544 224 410.     Informace pro rodiče novorozenců a kojenců - MUDr. Jonasová Martina informuje rodiče novorozenců a kojenců – do 30. března Dětská nemocnice Brno nebude provádět preventivní vyšetření kyčlí u dětí. Od 30. března je možné si ověřit obnovení vyšetření  na tel. č. 532 234 423.     Provozní doba lékarny v Újezdě u Brna - Mgr. Marie Jadrná oznamuje občanům změnu otevírací doby v lékárně Újezd u Brna od pondělí 16. 3. 2020. Do odvolání bude otevřeno v Újezdě dopoledne 7.30 – 12.00 a odpoledne 14.00 – 16.00. Léky si můžete objednat dopředu nahlášením 12timístného kódu telefonicky nebo e.mailem. Výdejna v Otnicích bude zavřena.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Ukázková lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno - 6. února 2020 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Ukázková lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno - 6. února 2020 (Brno)

Jazyková škola Orange Acydemy plus

srdečně ve na

Ukázkové lekce ke kurzům angličtiny/němčiny Brno

čtvrtek 6. února 2020

Máte zájem o kurz anglického či německého jazyka? Přijďte se zdarma podívat jak efektivní a zábavná může být výuka moderními výukovými metodami Effective English/Effektives Deutsch. Akce je zdarma, ale je nutné se předem objednat z důvodu omezené kapacity. Více o lekcích na pčřiloženém letáčku.

Info: 776 026 593, plus@orangeacademy.cz

orangeacademy.cz, www.facebook.com

   
   
 

Počet zobrazení: 72

Doporučujeme