přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

E. ON oznamuje - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 28. srpna od 8:30 do 15:30 v ulici Augarty severní strana ulice od č.p. 488 po parkoviště u sokolovny.     Pošta Partner Telnice oznamuje - Pošta Partner Telnice upozorňuje, že bude ve čtvrtek 13. srpna otevřena v době od 16 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení     MUDr Hana Picková oznamuje - Ordinace praktického lékaře MUDr. Hana Picková oznamuje, že od 10. do 14. srpna bude ordinace uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje Poliklinika Kounicova, Brno po telefonické domluvě na tel. č. 844 300 100 nebo 544 528 101, akutní případy ošetří LSPP Úrazová nemocnice Brno, Ponávka 6.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Dětský tábor Draci z Tennessee 19. až 25. července 2020 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Dětský tábor Draci z Tennessee 19. až 25. července 2020

D Ě T S K Ý   T Á B O R   

D R A C I   Z    T E N N E S S E E

19. až 25.července 2020

Pro děti ve věku 6 – 15 let

Konečně je to tady! Super léto v okolí Strážnice! Pojeďte s námi za neobvyklými zážitky a novými kamarády! Máme pro vás připravený letní tábor s různými hrami a soutěžemi, výlety, táboráky s doprovodem kytary, koupání 5 minut cesty od RS Hutník v nádrži Lučina.  Rekreační středisko Hutník leží za obci Radějov v okr. Hodonín na úpatí chráněné oblasti Bílé Karpaty. Děti budou ubytované ve 4-lůžkových chatkách. Těšit se mnou na výrobu vlajky, batikování, oddílové soutěže, divadelní scénky, šiškovanou, míčové hry, vodní závody na raftech, noční hlídky (hlídání tábora a táborové vlajky), zdolání rozhledny pod Šumárníkem a další zajímavý program... sedmidenní pobyt na čerstvém vzduchu... Čeká nás také výlet do Hodonína - plavba na parníku za dobrodružstvím. Máte se na co těšit! Program se zaměřuje na denní i noční hry, stezku odvahy, táborovou olympiádu, celotáborové hodnocení všech soutěží a her, bodování úklidu a čistoty na chatkách a jiné...

Cena 2 900 korun (dítě/týden) a zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim po celý den, odměny, výlet, pojištění, speciální program!

Přihlášky do 30. června 2020  na tel.: 777 469 518 nebo na e-mailu: netolicka.o@seznam.cz 

Přihlášky ke stažení online na našem webu: https://draci-z-tennessee1.webnode.cz

 

Počet zobrazení: 337

Doporučujeme