přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Restaurace u Seňora oznamuje - Restaurace U Seňora oznamuje svým zákazníkům, že v pátek 13. prosince bude z důvodu konání soukromé akce restaurace kompletně uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Úřední hodiny na OÚ v Telnici - Obecní úřad v Telnici bude od 23. 12. 2019–1. 1. 2020 z důvodu státních svátků a z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Posledním úředním dnem v tomto roce bude čtvrtek 19. prosince 2019. Prvním úředním dnem v roce 2020 bude čtvrtek 2. ledna. Děkujeme za pochopení     Oznámení majitelům pozemků - Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2019 se bude vyplácet ve středu 11. prosince od 13 do 16 hodin v administrativní budově Zemědělského družstva v Sokolnicích. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Rozloučení s P. Vladimírem Langerem se uskuteční v neděli 14. července 2019 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Z této IP již bylo hlasováno!
Odkud nejvíce získáváte informace o dění v naší obci?
www.telnice.cz
19%
e-mailem - pravidelný newsletter
13%
Telnický zpravodaj
12%
hlášení místního rozhlasu
16%
obecní vývěsky
14%
facebook Telničáci sobě
13%
"ústní formou"
14%
Celkem hlasů: 781

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Rozloučení s P. Vladimírem Langerem se uskuteční v neděli 14. července 2019

Telnická farnost a místní občané se mohou rozloučit se stávajícím panem farářem Vladimírem Langerem při mši svaté v neděli 14. července 2019 (začíná v 9:00 hod. ve farním kostele) s tím, že následně po mši svaté se na kostelním nádvoří uskuteční posezení s občerstvením. Všichni jsou srdečně zváni, koláče a další dobroty jsou také vítány :-)

V případě, že chcete zanechat vzkaz či věnovat panu faráři nějaký dar, je možné se ještě do pátku obrátit na obecní úřad či poštu v Telnici, kde je umístěna krabice pro sběr těchto vzkazů, příp. na Františka Kroutila, tel.: 725 33 00 44. Děkujeme za pochopení.

 

Počet zobrazení: 211

Doporučujeme